Akıllı Kilit Sistemi

Akıllı Kilit Sistemi

Akıllı Kilit Sistemi Nedir?
Akıllı kilit sistemi; yaşlı, çocuk, görme engeli olan ya da elinde çok fazla eşya taşırken anahtarını bulmaya uğraşan kişiler için kolaylık sağlaması amacıyla geliştirilmiş son teknoloji sistemdir. Kilit açma zorluğu yaşayan veya çok fazla benzer anahtar taşıyan kişiler için büyük kolaylık sağlamaktadır.

Kilit açma zorluğu yaşayan veya çok fazla benzer anahtar taşıyan kişiler için büyük kolaylık sağlamaktadır.

Akıllı kilit sistemi, bilinen kapı kilitlerinin aksine aslında güvenliği daha da artırmak için tercih edilmektedir. Akıllı kilidin sağlamış olduğu uzaktan kontrol edilebilirlik özelliği sayesinde giriş çıkışların sürekli kontrol edilmesi ve güvende tutulmasını da sağlamaktadır.

Akıllı Kilit Sistemi

Akıllı Kilit Sistemini Neden Tercih Etmeliyiz?

Sürekli gelişmekte olan ve değişen teknolojinin güvenliğimizi maksimum seviyeye çıkarmaya yardımcı olduğunu biliyoruz. Sizlerin güvenliğini kendi güvenliğinden ayırt etmeyen Çilingir Tolga Ankara hizmeti olarak bizler de akıllı kilit sistemini tercih ediyoruz. Aynı zamanda akıllı kilit sistemi satış, montaj ve tamir işlemlerini de gerçekleştirmeyiz. Sizler de güvenliğiniz için akıllı kilide geçiş yapabilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme ve kilit işlemleri için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Çilingir Tolga, Ankara’ nın her yerine ulaşarak sizlerin can ve mal güvenliğini korumak istiyor.

Akıllı kilit sistemini neden tercih etmeliyiz? “ sorusunun yanıtlarını sıralayacak olursak;

Öncelikle görme engelli bireyler için oldukça rahat kontrol edilebilen bir sisteme sahiptir.

Yaşlıların, yaşlılığa bağlı el titremesi, görme bozuklukları, unutkanlık gibi sebeplerle yaşadıkları zorluklar için oldukça kolaylık sağlamaktadır. Akıllı kilit sistemi ile anahtar arama, hangi kilidin doğru olduğunu bulma gibi sorunlar artık son bulmakta.

Akıllı kilit güvenliğinizi öncelikli tutmaktadır. Akıllı kilit ile “kapıyı kilitledim mi? Kapıyı açık mı bıraktım?” gibi endişeleriniz geride kalacak. Çünkü akıllı kilit sistemine sahip kapılar belirli bir süreden sonra açılmadığında ya da kapanmadığında kendiliğinden kilitlenmektedir.

Akıllı kilit, bilinen kapı kilitlerinin aksine aslında güvenliği daha da artırmak için tercih edilmektedir. Akıllı kilidin sağlamış olduğu uzaktan kontrol edilebilirlik özelliği sayesinde giriş çıkışların sürekli kontrol edilmesi ve güvende tutulmasını da sağlamaktadır.

Akıllı kilit Bluetooth ya da Wi-Fi erişimine ihtiyaç duymaktadır.

Bu sistem ile uzaktan kapı açabilir, dilerseniz parmak izi tanımlayabilir ya da erişim izni verdiğiniz kişilerin kilidi açmasını tercih edebilirsiniz.

Akıllı kilit, alışılagelen kilit sistemleri kadar hırsızlığa izin vermemektedir. Kapı dili zorlandığında rahatlıkla açılabilen kapıların aksine akıllı kilit, yalnızca çip sayesinde açılabilir.

Akıllı kilide sahip kapılar, normal çelik kapılar gibi gürültü bir şekilde kapanmamaktadır.

Akıllı kilit ile belirli periyodlarla yenilenen kapı manyetiği gibi sorunlar ortaya çıkmamaktadır.

Akıllı kilit kullanırken kapınızın mevcut halini koruyabilirsiniz. Sadece barel isimli kilit göbeğinin değişmesiyle uygulanmaktadır. Barel sistemine dışarıdan müdahale edilemez ve hırsızlık gibi talihsiz olaylara sebep olmaz.

Akıllı kilide sahip kapıların kilidi, geleneksel kapı kilitleri gibi kırılamaz.

Kolay taşınabilir özelliği sayesinde kalabalık anahtarlıklar arasında dakikalarınızı ayırmanız gerekmez.

Yıllarca kullanılabilir ve uzun ömürlüdür.

Herhangi bir servis işlemine gerek duyulmaz.

Olası bir arıza durumunda Çilingir Tolga Ankara olarak 7 gün 24 saat kilit sisteminizin arızasını tamir edebilmekteyiz.

Son olarak bu sistem ses duyarlıdır. Kapı açıldığında ya da kapandığında sesli uyarılar oluşmaktadır.

Akıllı Kilit Sistemi Nasıl Çalışır?

Çilingir Tolga Ankara olarak sizlere tercih ve isteklerinize bağlı akıllı kilit sistemi sunmaktayız. Dilerseniz parmak izi, dilerseniz sensör, dilerseniz çip seçenekleriyle Bluetooth ve Wi-Fi erişimi olan noktalardan kilidinizi açmak mümkündür.

Akıllı kilit mekanizmasını oluşturan dört parça bulunmaktadır. Kilit bölmesi, sensör, akü trafo ve çip anahtar parçalarından oluşmaktadır. Çipiniz sensöre yaklaştığında kapınız açılmaktadır.

Akıllı kilit yalnızca sizlere özeldir ve sizler için tasarlanmıştır. Çilingir Tolga sizlere kolay ve çabuk kurulum sağlamaktadır.

Genelde kullanılan kilit sistemlerinde anahtar kaybolması durumunda kilidin tamamının değişmesi gerekebilir. Akıllı kilit tercihinizde ise çipin kaybolması durumunda size tanımlı olan seri numarası aracılığıyla kolaylıkla değişim sağlanabilir.

Akıllı Kilit Sisteminin Özellikleri Nelerdir?

Akıllı kilit sisteminin özellikleri oldukça fazladır. Tercih etmeniz için yalnızca maksimum güven özelliği bile yeterli olacaktır.

Bu sistem ev veya ofislerinizin bina dış ve iç yapısına uygun olarak tasarlanır.

Dış kapılara montajı uygundur. Çilingir Tolga olarak son teknoloji akıllı kilit sisteminin montajını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Sistem kesinlikle su geçirmemektedir. Aynı zamanda çelik kaplanmıştır.

Rahatlıkla çift yönlü geçiş sağlanabilir.

Akıllı kilit ile aniden çarpan, hızlı kapanan, gürültü çıkaran kapılardan kurtulursunuz. Kapılarınızın kapanması da kontrol altında olduğu için hidrolik sorunları yaşamazsınız.

Dairenizden binanızın otomat girişine basıp açtığınız anda eğer birkaç saniye içerisinde kapı açılmazsa; kapınız otomatik olarak kilitlenir.

Herhangi bir elektrik kesintisi durumunda akü trafosu sayesinde sorun yaşamazsınız. 12 saate kadar çalışma kapasitesi mevcuttur.

Bir teknik servise ihtiyaç duymazsınız. Sistem, uzun ömürlüdür.

Sistemde kırmızı led ışığı sayesinde kilidin çalışıp çalışmadığı takip edilebilir.

Sesli uyarı özelliği vardır. Sesli uyarı özelliği sayesinde tüm işlemler için farklı uyarılar bulunmaktadır.

Her çeşit kapıya uygun bir şekilde akıllı kilit sistemi satış, tamir ve montajı Çilingir Tolga Ankara hizmetinde gerçekleştirilmektedir.

Akıllı Kilit Sistemi Ankara

 Satış ve montajını gerçekleştirdiğimiz akıllı kilit sistemi, son teknoloji ile tasarlanmış bir güvenlik sistemidir. Dört parçadan oluşan akıllı kilit sistemi ile elektriğin olduğu her yerde isteğe bağlı sensörlü ve sensörsüz seçenekleriyle montaj gerçekleştirilmektedir. Çilingir Tolga Ankara; akıllı kilit satış, montaj ve tamiri yapan firmamız ile eviniz ve iş yeriniz için son derece güvenilir kilit hizmeti sağlamaktayız.   

Sizler de can ve mal güvenliğinizi daima korumak istiyorsanız akıllı kilidi bir an önce denemelisiniz. Çilingir Tolga, sizlerin güvenliği  için 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. 

Ürünlerimizi incelemek için Ürünler  sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

Çilingir Tolga Ankara olarak Ankara Kilitçiler,Anahtarcılar Ve Çilingirler Odası üyesiyiz.

Çilingire mi ihtiyacınız var?​

Hemen Arayın!​

Ankara

Çilingir ve Anahtarcı Servisi

Çilingir Tolga olarak daima yenilikleri takip ediyor, yeni üretilen kapı kilitlerini de açıyoruz. Kartlı kilit sistemleri, otel kilit sistemleri gibi açması zor tüm kilitlerde uzman çilingir servisi olarak hizmetinizdeyiz. Biz Çilingir Tolga olarak, müşterilerimizi kazanç kapısı olarak değil bir diğer müşteriye referans olarak öngörüyor ve bu vizyon ile çalışıyoruz.